Pohádky pro školku

Máte rádi pohádky? Kterou pohádkovou postavu máte nejraději? Díváte se na pohádky i o Vánocích? Na tyto otázky odpovídaly ve čtvrtek 19. prosince děti z Mateřské školy Tasovice žákům 7. B, kteří chtěli udělat našim nejmenším před Vánocemi radost a přišli jim zahrát netradiční pohádky.
Dětské diváky čekala tři pohádková představení, ve kterých vystupoval například klaun, medvěd, krotitel, čert, drak, princezna, Honza či král. Řešily se v nich zapeklité a mnohdy i vtipné situace, které hlavní hrdinové vždy chytře a s přehledem vyřešili. Nechybělo zde ani počítání, pomoc druhému nebo správné rozhodnutí.
Herci ze 7. B zvládli své role na jedničku a sklidili za svůj výkon bouřlivý potlesk. Každý si pak odnesl sladkou odměnu. Herci čokoládu za krásné vystoupení a diváci perníček jako dáreček od pohádkových postav.
Mgr. Kamila Reischlová