Školní basketbalový turnaj - dívky

Mezi žáky a žákyněmi naší školy je velice oblíbený basketbalový turnaj, který má své pevné místo v lednovém kalendáři. Dívky 6. - 9. ročníku tvoří družstva. Hrají třídní kolektivy, které jsou složeny ze šesti hráček a vzniknou dvě kategorie - mladší a starší žákyně.
Turnaj byl zahájen 14. ledna a pokračoval až do 28. ledna, kdy byly předány ceny děvčatům ze šestých a sedmých tříd. Družstva dívek z 8. a 9.ročníku patří k nejzkušenějším basketbalistkám naší školy a také tomu odpovídala úrověň většiny utkání.
Hrál se pohledný basket s řadou pěkných akcí. Bez jediné prohry turnajem prošlo družstvo BAZINGA. Dívky ze 6. tříd pak sváděly statečný boj s baketbalovými "dospěláky" ze sedmiček a sbíraly cenné zkušenosti.
Starší žákyněMladší žákyně
1. místo BAZINGA9. A1. místo DRAČICE7. A