logo EU
Zlatý certifikát společnosti Scio
Bobří škola
Základní škola a Mateřská škola Tasovice

Florbalový turnaj ČEPS cup – dívky

Ve středu 29. listopadu se do Znojma dostavily k tomuto turnaji pro 1. stupeň ZŠ také naše dívky. Po odhlášení Dobšic zjistily, že o jediné postupové místo budou v okresním kole bojovat pouze se třemi týmy. Ke svým třem zápasům hraným na 2 x 8 minut, tedy nastoupily s ještě větším odhodláním, ale také s obavami o výsledek.
První zápas šel výborně a Vlčata z Břežan jsme přestříleli sebevědomou útočnou hrou 12 : 1. Bezchybně a soustředěně jsme zvládli také druhé klání s Mládežkou, kterou jsme přes počáteční respekt rychlými góly porazili 6 : 0. Svojí nepříjemnou hrou nás v posledním utkání zaskočily až Rebelky z Olbramovic, které v rovném zápase našly více sil i střeleckého štěstí, 2 : 3.
Tento vyrovnaný turnaj (3 týmy měly shodně 6 bodů) jsme zásluhou nejlepšího skóre vyhráli a Tasandy pokračují do krajského finále!
Aneta Balážová, Barbora Havlíková, Eliška Plechatá, Barbora Jeřábková,
Denisa Fargašová, Kristýna Kubíková, Magdaléna Hrdinová, Lucie Vašíčková,
Ellen Herzigová a Karolína Horová
Informace k tomuto okresnímu kolu
Informace k celému projektu ČEPS cup

V pátek 12. ledna se v Brně sešlo 8 nejlepších týmů Jihomoravského kraje na krajském finále florbalu dívek, které hrály ve dvou skupinách. V té naší jsme nejdříve narazili na Boskovickou Sušilku, se kterou jsme se nedokázali rozehrát a prohráli 1:4. Ani druhý zápas s domácí brněnskou ZŠ Horní pro nás nedopadl dobře, 0:10.
Do hry se naše reprezentantky dostaly až v posledním zápase skupiny a zvítězily nad Holkami z vyhlídky 5:1. Ve skupině jsme tedy skončili na třetím místě a nedosáhli na postupové místo druhé.
Celkově jsme tedy skončily na 5. – 6. místě. Pro náš mladý a nemocí oslabený tým to však byly cenné zkušenosti do dalších let.
Aneta Balážová, Kateřina Matulová, Eliška Plechatá, Barbora Jeřábková,
Denisa Fargašová, Kristýna Kubíková, Magdaléna Hrdinová, Lucie Vašíčková, Ellen Herzigová a Karolína Horová
Mgr. Michael Bartas