Piškvorky

Piškvorky - jednoduchá a zábavná hra na čtverečkovaném poli, ve které soupeřící hráči střídají křížky a kolečka, přivedla v pondělí 19. února spoustu nadšenců z 1. stupně. Školní parlament pro ně uspořádal již podruhé soutěž v piškvorkách. Žáci byli rozděleni do dvou kategorií, v každé soutěžilo 10 žáků a souboje byly mnohdy velmi vyrovnané.
 1. kategorie (1. a 2. ročník)2. kategorie (3. - 5. ročník)
1. místo Linda Šulová2. A Patrik Ivanovič4. B
2. místo Matěj Mrázek2. B Anežka Jungrová3. A
3. místo Sofie Lattnerová2. A Marek Svoboda5. A
Absolutním vítězem se stal Patrik Ivanovič, který se v pondělí 26. února utká s absolutním vítězem žáků 2. stupně. Z jejich souboje pak vzejde školní piškvorkový král .

V pondělí 26. února proběhlo pokračování piškvorkové soutěže, tentokrát pro žáky 2. stupně. Ačkoliv účast byla menší, výkony a souboje byly velmi vyrovnané.
Na 3. místě se umístil Jan Neumajer ze 7. B, druhý skončil Jan Šula ze 6. B a vítězem se stal Šimon Svoboda z 8. B. Ten se na závěr utkal s vítězem žáků 1. stupně. Z jejich vzájemného souboje pak vzešel absolutní vítěz.
Piškvorkovým králem se stal Patrik Ivanovič ze 4. B.
Mgr. Jana Fajkusová