Provozní doba školní družiny

pondělí až pátek 600 - 7401140 - 1600

1. V období vedlejších prázdnin provoz pouze v případě, že počet neklesne pod 10 žáků.

2. Příspěvek na provoz je 120,- Kč na žáka měsíčně.

3. Bližší informace o způsobu plateb podá vedoucí ŠD.

4. Omluvy z docházky žáků do ŠD i dřívější odchody je třeba provádět písemnou formou, v naléhavých případech telefonicky.

5. Do ŠD jsou přednostně zařazováni žáci prvních a druhých tříd zaměstnaných rodičů. V případě nenaplnění kapacity pak i starší žáci.

6. V případě nevyzvednutí žáka do 1600 hodin, bude žák poslán domů sám (bez doprovodu).

7. Pro zabezpečení pitného režimu je třeba, aby si žáci nosili dostatečné množství tekutin (čaje, minerálky) s sebou z domu.

8. Pro potřeby školní družiny budou užívány také tělocvična, školní hřiště a tenisové kurty.

9. Také letos zajistíme pro naše děti celoroční předplatné na divadelní představení ve Znojmě. Jedná se o pět představení v průběhu školního roku. Bližší informace budeme sdělovat rodičům písemnou formou.