Přehazovaná – okresní kolo

Ve čtvrtek 12. prosince se naši nejlepší chlapci a dívky 4. – 5. tříd zúčastnili turnaje v přehazované ve Znojmě. Soutěžili jsme ve smíšené kategorii, kdy na hřišti musí hrát spolu s chlapci alespoň 2 dívky a také v čistě dívčí kategorii.
Sehráli jsme vyrovnané zápasy plné pěkných a dlouhých výměn s Dobšicemi, Příměticemi, Jevišovicemi i Vrbovcem, konečné skóre však mluvilo většinou ve prospěch soupeřů. Připsali jsme si výhru nad Jevišovicemi a dívčí tým získal 4. místo, tým smíšený potom 5. místo.
Naši hru zdobila především defenziva, kdy jsme dokázali odrážet a chytat tvrdé smeče vyšších soupeřů. Našim útokům na síti však tato razance i četnost trošku scházela. Body jsme získávali spíše hody z dálky či tvrdými esy z podání.
Naši žáci a žákyně se konkurence nezalekli a patří jim dík a gratulace za jejich výkony na hřišti pod vysokou sítí!
Soupiska:
Marek Buchta, Roman Vasmanský, Libor Baláž, Štěpán Tesařík, Karel Furiš, Marianna Fojtášková, Anna Harenčáková, Ellen Herzigová, Lucie Vašíčková, Monika Běhavková, Anna Kozaková, Kristýna Kružíková,
Kateřina Trávníčková, Nina Nosková, Štěpánka Ševelová
Mgr. Michael Bartas