Futsalový turnaj

Ve čtvrtek 24. října se uskutečnilo ve Znojmě první kolo futsalové ligy žáků 8. – 9. ročníku. Při nemožnosti tréninku v hale jsme nikdy v tomto sportu nevynikali a tak tomu bylo i tentokrát. V obou utkáních s kluky ZŠ Mládeže a ZŠ nám. Republiky, jejichž týmy jsou složeny převážně z fotbalistů znojemských mužstev, jsme odešli poraženi a skončili na třetím, nepostupovém místě.
Naši školu reprezentovali:
Petr Buchta, Petr Vojtíšek, Ondřej Kodýtek, Richard Mrkos, Pavel Vítek,
Daniel Dehner, William Dehner, Filip Jedlička, Samuel Tichý

Ve čtvrtek 7. listopadu se tento turnaj uskutečnil i pro kluky 6. a 7. ročníku. Naši mladší fotbalisté předvedli více fotbalového umu než jejich starší spolužáci, což dokázali hned v prvním utkání, ve kterém porazili chlapce ZŠ Mikulovice.
Ve druhém utkání po vyrovnaném boji podlehli pozdějšímu vítězi ZŠ Mládeže. Ve třetím utkání s týmem ZŠ nám. Republiky dokázali otočit nepříznivý stav a uhrát cennou remízu, která jim zajistila postup do dalšího kola.
Naši školu reprezentovali:
Adam Kohoutek, David Matula, Dušan Dikovský, Matěj Vomočil, Martin Vasmanský, Viktor Knotek, David Kříž, Tomáš Kříž,
Tomáš Vojtíšek a Patrik Vašíček
Josef Durajka