logo EU
Zlatý certifikát společnosti Scio
Bobří škola
Základní škola a Mateřská škola Tasovice

PERITO OPEN 2019

V pátek 8. listopadu se uskutečnil 1. ročník florbalového turnaje pro chlapce 1. až 4. tříd PERITO OPEN 2019. Turnaje se zúčastnilo 12 týmů rozdělených do tří skupin. Naši borci dokázali všechny soupeře, které jim turnajový pavouk postavil do cesty, přehrát a skončili na prvním místě, které bylo dotováno velmi hodnotnými cenami.
Naši školu reprezentovali:
Adam Shehata, Libor Baláž, Patrik Vomočil, Karel Matoušek, Ondřej Eliáš,
Jan Juhaňák, Vít Jastrábek, David Sedlák, Ondřej Varga a Jakub Prokeš
Josef Durajka

V pátek 8. listopadu nastoupilo také družstvo našich dívek ze 3. až 5. ročníku proti dvěma školám ze znojemského okresu, protože další dvě školy nedorazily. S oběma jsme sehráli v základní skupině dvojzápas. ZŠ Mládeže jsme v úvodu porazili 2 : 1. V odvetě jsme jim však podlehli 3 : 8. Se ZŠ Pražská jsme vyhráli oba zápasy 7 : 3 a 7 : 1.
Sehráli jsme s nimi ještě jeden zápas, a to souboj o finále, který byl pro nás opět vítězný 5 : 3. Ve finále nás čekala znovu ZŠ Mládeže, jejichž družstvo zaslouženě vyhrálo 5 : 1. My jsme tedy skončili na 2. místě a odnesli si nejen stříbrné medaile, ale také pěkné ceny od sponzora turnaje.
Naše holky, pro které to byla většinou první zkušenost s florbalem mimo školu, se i přes smutek po posledním zápase za své výkony stydět nemusí.
Naši školu reprezentovali:
Ellen Herzigová, Lucie Vašíčková, Anna Harenčáková, Nikola Růžičková,
Kateřina Trávníčková, Kristýna Kružíková, Linda Šulová, Elen Franková,
Sofie Lattnerová, Nina Nosková, Vanesa Cacardová a Nikol Žáčková
Mgr. Michael Bartas