logo EU
Zlatý certifikát společnosti Scio
Bobří škola
Základní škola a Mateřská škola Tasovice

ČEPS cup ve florbalu dívek

Ve čtvrtek 5. prosince se k bojům na tomto turnaji ve Znojmě dostaly také naše dívky 4. a 5. ročníků. Dorazily nakonec 4 školy, které se utkaly systémem každý s každým.
Na úvod jsme porazili pěkným výkonem rovnoměrně rozloženým mezi všechny hráčky ZŠ Olbramovice 4:3. Dále jsme však nestačili na ZŠ Dobšice. V zápase jsme sice vedli, ale série rychlých gólů soupeře nás dostala pod tlak a otočený zápas jsme již nedokázali v koncovce zvrátit - 4:6. Závěrem nás čekala výborně hrající ZŠ Mládeže, nad kterou jsme také zpočátku vedli, nicméně ofenzivní síla soupeře ve zbytku zápasu nakonec znamenala naši prohru 2:7.
Přestože jsme v turnaji skončili na 3. místě, bral náš tým své vystoupení velice sportovně s patřičným respektem k lépe hrajícímu soupeři a rovněž nevzdal ani jeden zápas před závěrečným hvizdem, a to jak herně, tak ani mentálně. Za takový výkon jim všem gratulujeme!
Ellen Herzigová, Lucie Vašíčková, Anna Harenčáková, Nikola Růžičková,
Kateřina Trávníčková, Kristýna Kružíková, Monika Běhavková, Linda Šulová, Elen Franková, Sofie Lattnerová, Nina Nosková a Antonie Suchá
Mgr. Michael Bartas