Okresní kolo basketbalu žáků

Ve čtvrtek 5. března se naši žáci zúčastnili basketbalového turnaje. Bylo to okresní finále a konkurence byla opravdu velká. Už jen počet účastníků (7 týmů) svědčí o velkém zájmu škol.
Zúčastněné týmy: ZŠ Nám. Republiky, ZŠ Pražská, ZŠ Mládeže, ZŠ Kravsko, ZŠ Moravský Krumlov, Gymnázium Znojmo, ZŠ a MŠ Tasovice.
Týmy byly rozlosovány do dvou skupin. Náš první zápas byl proti ZŠ Nám. Republiky a prohráli jsme 10:7. Druhý zápas nás čekal soupeř neméně zdatný - Gymnázium Znojmo a také jsme prohráli 12:8. Poslední zápas proti ZŠ Pražská byl bojem o čestné vítězství. I tento zápas jsme prohráli 10:2.
Na závěr mohu říct, že naše zápasy byly vyrovnané, ale soupeři byli prostě o malý krůček napřed a lepší. Všem hochům za předvedený výkon děkuji a z letošního turnaje si vezmeme poučení k další a tvrdší práci.

Mgr. Pavel Karaščák