Krabice od bot

Vůně jehličí a sladké vanilky. Zářivá světýlka a jemné tóny vánočních koled. Trochu tajemna a velká dětská přání. Tato atmosféra je neodmyslitelně spojená s adventní dobou, kdy se v mnoha rodinách všichni těší na Vánoce, které společně prožijí. Po bohaté štědrovečerní večeři si budou rozdávat dárky, které asi nejvíce potěší děti.
Všechny děti ale nemají milující rodinu nebo klidný domov. Na ně mysleli jejich kamarádi a kamarádky ze Základní školy v Tasovicích. Protože je krásné dárky nejen dostávat, ale naopak i darovat, připravili žáci ve všech třídách balíky plné překvapení pro své vrstevníky v rámci celostátní sbírky Krabice od bot.
Je potěšitelné, že krabice z tasovické školy jsou větší než jsou krabice od obuvi a že jsou zabaleny s přáním krásných vánočních svátků pro 28 chlapců i dívek ze Znojemska! Ať jim dárky věnované od srdce přinesou úsměv a radost.
Mgr. Jaroslava Bínová