Soutěž v anglickém jazyce

V pondělí 3. února se u nás v rámci školního kola soutěžilo také v angličtině. Na své si přišli mladší žáci 6. a 7. ročníku i starší osmáci a deváťáci.
Zúčastnění ukázali, jak umí převyprávět příběh s kreativními obměnami, vyjádřit a obhájit vlastní názory, reagovat pohotově na otázky a propojovat znalosti z různých oblastí s použitím co nejširší slovní zásoby. Všichni žáci potvrdili jazykovou úroveň své kategorie a někteří se dostali dokonce i nad ni.
Kategorie I AKategorie II A
1. Adéla Paulenková 7. B1. Lukáš Kuba 9. B
2. Patrik Ivanovič 6. B2. Samuel Trmal 9. B
3. Adam Raušer 6. B3. Vít Žák 8. B
Další úspěšní řešitelé: Michal Dufek (8. A), Václav Müller, Vít Němec a Petr Milan Řehoř (8. B).
Po dlouhé době máme tedy dívčí vítězku Adélu Paulenkovou a Lukáše Kubu, kteří nás budou reprezentovat na okresním kole. Všem soutěžícím gratulujeme k výborným výkonům.
Mgr. Michael Bartas
Mgr. Martin Přehnal