logo EU
Zlatý certifikát společnosti Scio
Bobří škola
Základní škola a Mateřská škola Tasovice

ČEPS Cup – okresní kolo dívek

V úterý 27. listopadu se ve Znojmě sešlo 5 školních dívčích týmů, aby se utkaly v okresním finále florbalového turnaje. Naše Tasandy hrály skvěle a porazily na úvod Mládežku 12:2. Pokračovaly výhrou nad Divokými keckami ze Šanova a nad Dobšicemi, oba zápasy 8:1.
Závěrem vysoce porazily i ZŠ Olbramovice 11:2 a okresní kolo vyhrály. Zaslouženě se tedy připojí k našim chlapcům v nadcházejícím krajském finále!
Soupiska:
Aneta Balážová, Barbora Havlíková, Barbora Jeřábková,
Eliška Plechatá, Denisa Fargašová, Kristýna Kubíková, Lucie Vašíčková,
Ellen Herzigová a Monika Běhavková
Detaily turnaje jsou dispozici zde

Ve čtvrtek 7. února se v Brně mělo sejít celkem osm nejlepších týmů z Jihomoravského kraje. Přijelo jich však jen 7 a reprezentantky znojemského okresu z naší školy u toho opět nechyběly. Svoji skupinu Tasandy suverénně vyhrály poté, co porazily domácí Holky z Vyhlídky 7:2 i Lišky 6:1.
V semifinále však nedokázaly rozhodnout vyrovnaný zápas se ZŠ a MŠ Horní Brno během hrací doby a šlo se do nájezdů, při kterých jsme podlehli 1:2. A tak jsme se v souboji o bronz poražených semifinalistů znovu potkali s Holkami z Vyhlídky a opět je v ještě lepším výkonu porazili 7:1, čímž jsme si zajistili konečné 3. místo s bronzovou medailí. Gratulujeme Tasandy!
Do sestavy se k nám po zranění přidala ještě Kateřina Matulová a nový talent Radka Šafaříková.
Na výsledky celého turnaje se můžete podívat zde
Mgr. Michael Bartas