Logo třídy

Výtvarný projekt byl určen všem ročníkům jako forma zamyšlení nad úrovní sociálního klimatu své třídy. Jednotlivé archy, které vytvářely děti pod vedením učitele, odráží celkovou atmosféru ve třídě.
Mgr. Ivana HrdličkováMgr. Růžena MikuličováMgr. Martina TrmalováMgr. Anežka KuchaříkováMgr. Vlasta HarenčákováMgr. Vladislava Sedlářová
Mgr. Jana LuskačováMgr. Dana VališováMgr. Veronika MatouškováJosef DurajkaMgr. Jaroslava BínováMgr. Kamila Reischlová
Pestrost námětů i celkové zpracování ukazuje na originalitu, nápaditost a tvůrčí myšlení. Nikdo by neměl chtít vyhodnotit nejlepší třídní logo, protože za pestrost by si každý zasloužil jedničku s hvězdičkou.
Bc. Alena FloriánováMgr. Michael BartasMgr. Jana FajkusováMgr. Petra LattnerováMgr. Pavel KaraščákMgr. Jakub Matuszczyk
Jednotlivé archy se staly součástí třídních portfolií a jsou vystaveny u vstupu do třídy.
Mgr. Veronika Matoušková