Absolventík v 5. A

Ve středu 19. června přišel slavnostní den, na který se všichni žáci z 5. A pečlivě připravovali. Před rodiči, příbuznými, spolužáky a porotou složenou z učitelů prezentovali své nejlepší práce z portfolia, které si vytvořili během 1. až 5. třídy.
Prezentace žáků byla zpestřena zpěvem písničky Bedna od whisky a pohybovým doprovodem písničky Do trenek. Skladbu Taneček zahrál na trubku Štěpán Máchal, písničku Měsíček svítí zahrály na flétnu Eliška Plechatá, Barbora Jeřábková a Denisa Fargašová, písničku Stánky zahráli na kytary Milan Hrůza a Ondřej Letocha, na závěr zahrála na klávesy Denisa Rubešová písničku Perfect.
Za výborné výkony dostali všichni žáci slavnostní šerpy a společně i jednotlivě se vyfotili.

Mgr. Veronika Matoušková