Motivační program zpěváka Nenyho

V pátek 21. prosince, poslední školní den roku 2018, navštívil naši školu Neny, český textař, raper, zpěvák a motivátor, který žákům představil motivační projekt pro děti a mládež Najdi svou cestu. Program se skládal z přednášky spojené s hudebním vystoupením, focením a autogramiádou.
Vizí projektu je nasměrovat a motivovat děti a mladé lidi k:
  1. stanovení určitého cíle, ke kterému budou směřovat
  2. smysluplnému využití volného času
  3. zdokonalování se v činnostech, které je baví a naplňují
  4. vzdělávání se
  5. posílení sebedůvěry, stát se „hrdinou svého života“
  6. splnění svých snů a dosažení cílů
V roce 2016 vydal Neny svoji debutovou desku Dejavu. Hned několik singlů z desky zaznamenalo úspěch a dostalo se do hitparády hudební televize Óčko a některých českých rádií, např. Kiss, Evropa 2 a Krokodýl.
Na rozdíl od jiných interpretů čerpá Neny v textech výhradně z vlastních zkušeností. Klade velký důraz na autentičnost a pozitivní přístup. Zájemce o osobní rozvoj propojuje s osobnostmi a organizacemi, které jim mohou pomoci zhodnotit jejich talent. Pomohl již řadám účastníků programu na jejich životní cestě.
Mgr. Kamila Reischlová