Minikopaná

Ve čtvrtek 19. dubna se uskutečnilo další kolo fotbalového turnaje v minikopané starších žáků ve Znojmě. Tým našich chlapců v konkurenci sedmi týmů nezklamal, ale na druhou stranu ani nenadchl. Ve své skupině kluci vyhráli, remízovali a prohráli, což jim vyneslo třetí místo, které znamenalo jen souboj o umístění. V něm vcelku lehce přehráli hochy z Šanova a skončili na pátém místě.
Tento turnaj byl posledním pro Františka Lesniaka a Tomáše Svobodu, kterým bych tímto chtěl poděkovat za dlouholetou reprezentaci naší školy v různých sportovních odvětvích. Společně s nimi naši školu reprezentovali: Jakub Toman, Jakub Kodytek, Ivo Žák, Daniel Šimánek, Šimon Svoboda, Petr Provazník, Martin Sedlář a Oldřich Pragr.
Josef Durajka