Festival dračích lodí Znojmo

Mezi oblíbené sporty na tasovické škole patří poslední dobou jízda na dračích lodích. Nejenže tento sport žáky baví, ale také jsou v něm úspěšní. Ve středu 27. září se naše dvě posádky s názvem Tasanda a Tasanda 2 vydaly do Znojma na závody dračích lodí, aby poměřily své síly s ostatními školními posádkami.
Celkem se utkalo 23 posádek, z nichž na stupních vítězů stanuly oba naše týmy. Odvezli jsme si domů zlato a bronz. Již podruhé za sebou jsme získali putovní pohár nejlepší školní posádky roku a zajistili jsme si tak účast na mistrovství ČR školních posádek na dračích lodích v Hranicích na Moravě. Všem závodníkům gratulujeme a děkujeme za skvělé výsledky.
Naši školu reprezentovali:
7. A Nikola Krupičková, Nikola Navrkalová, Nela Houšťová, Lenka  Matušková, Tereza Koriťáková, Jaroslav Vašina, Jakub Raušer,  Lukáš Kučera
7. B Nikola Kejdová, Lukáš Kuba, Jan Neumajer
8. A Natálie Ficová, Kamila Reischlová, Aneta Holíková, Nikola  Auerová, Jan Bulín, Adam Griebaum
8. B Kateřina Kristiánová, Monika Zinková, Darina Svobodová, Vojtěch  Kratochvíl, Martin Sedlář, Petr Provazník, Petr Jelének, Daniel  Šimánek, Šimon Svoboda, Marek Lukáš, Radovan Viktorín
9. A Michaela Navrkalová, Tomáš Svoboda, Patrik Auer, Roman Kasal,  Jiří Kubík, Jan Marko, Kristián Vyklický
9. B Kamila Matulová, Zuzana Matulová, Kristina Dobešová, Ondřej  Ondryhal, František Lesniak, Adam Bajko
Mgr. Kamila Reischlová